Ipoteze, presupuneri. Ghici călca Rotund și rotund aruncarea ciocanului greutate Teoria de bază Experiență unic

Serghei Marghiev a obţinut cel mai bun rezultat la Universiada Mondială |  IPN
Serghei Marghiev a obţinut cel mai bun rezultat la Universiada Mondială | IPN

ARUNCAREA CIOCANULUI SI GREUTATILOR – Sportszer-Bolt.hu

MOLDPRES News Agency - Atleta Dimitriana Surdu a devenit campioană balcanică

Moldoveanul Serghei Marghiev a ratat calificarea in finala campionatului  Mondial de Atletism de la Doha. La aruncarea ciocanului, el s-a clasat pe  locul opt in grupa sa, cu rezultatul de 74,28 de
Moldoveanul Serghei Marghiev a ratat calificarea in finala campionatului Mondial de Atletism de la Doha. La aruncarea ciocanului, el s-a clasat pe locul opt in grupa sa, cu rezultatul de 74,28 de

Câmpina a găzduit Cupa Speranţelor Olimpice la atletism, ediţia a doua -  Campina TV
Câmpina a găzduit Cupa Speranţelor Olimpice la atletism, ediţia a doua - Campina TV

2019 – Pagina 2 – Federaţia de Atletism din Republica Moldova

MOLDPRES News Agency - Atleta Zalina Marghieva a ocupat locul 5 la Olimpiadă

Londra 2012 - Aruncarea Greutatii: Ştii cât cântăreşte bila? | Ziua Veche

Cablu pentru aruncarea ciocanului

MOLDPRES News Agency - Atleţii moldoveni au încheiat evoluţiile la  Campionatul Mondial de la Doha
MOLDPRES News Agency - Atleţii moldoveni au încheiat evoluţiile la Campionatul Mondial de la Doha

Performanță extraordinară - Bianca Ghelber, campioană europeană la aruncarea  ciocanului - HotNews.ro
Performanță extraordinară - Bianca Ghelber, campioană europeană la aruncarea ciocanului - HotNews.ro

Atletism: Nicoleta Grasu, 64,40 m la aruncarea discului | Epoch Times  România
Atletism: Nicoleta Grasu, 64,40 m la aruncarea discului | Epoch Times România

Bianca Ghelber, calificată în finala probei de aruncarea ciocanului, la  Campionatul European de la Munchen - Știri de ultimă oră | Stiripesurse.ro
Bianca Ghelber, calificată în finala probei de aruncarea ciocanului, la Campionatul European de la Munchen - Știri de ultimă oră | Stiripesurse.ro

MOLDOVA TEAM: Serghei MARGHIEV, atletism, aruncarea ciocanului | Tokyo2020  | Olympic Moldova
MOLDOVA TEAM: Serghei MARGHIEV, atletism, aruncarea ciocanului | Tokyo2020 | Olympic Moldova

Castigatori la aruncari la Cupa Romaniei la Atletism-Open Juniori

Aruncări - generalități

Andrei Gag, nou record național la aruncarea greutății în competițiile  outdoor
Andrei Gag, nou record național la aruncarea greutății în competițiile outdoor

MOLDPRES News Agency - Atleta Zalina Margieva s-a calificat în finală la  Olimpiada de la Rio
MOLDPRES News Agency - Atleta Zalina Margieva s-a calificat în finală la Olimpiada de la Rio

Bianca Ghelber, performanță importantă la Cupa Europei! Atleta a cucerit  argintul la aruncarea ciocanului
Bianca Ghelber, performanță importantă la Cupa Europei! Atleta a cucerit argintul la aruncarea ciocanului

Atletism: Bianca Perie, 65,19 m la aruncarea ciocanului, în Grand Prix-ul  de aruncări lungi de la Bacău | Epoch Times România
Atletism: Bianca Perie, 65,19 m la aruncarea ciocanului, în Grand Prix-ul de aruncări lungi de la Bacău | Epoch Times România

Aruncarea greutății - Wikipedia

Bianca Ghelber, medalie de aur la aruncarea ciocanului! Performanţă  uimitoare la Campionatul European de la Munchen - Antena Sport
Bianca Ghelber, medalie de aur la aruncarea ciocanului! Performanţă uimitoare la Campionatul European de la Munchen - Antena Sport