Locuinţă luciu Sudan cso pantelimon handbal Cyber ​​space Permite avion

Victoria Bucureşti a câştigat prima ediţie a Cupei Funsports la handbal  mixt amatori | Buna ziua Brasov
Victoria Bucureşti a câştigat prima ediţie a Cupei Funsports la handbal mixt amatori | Buna ziua Brasov

CSO Pantelimon – AJH Ilfov

Să ne jucăm de-a handbalul – Festival în Cernica! – Ilfov Sport – Sport in  Ilfov
Să ne jucăm de-a handbalul – Festival în Cernica! – Ilfov Sport – Sport in Ilfov

Echipele de handbal juniori IV s-au calificat la Turneele Finale ale  campionatului! | CSM Ploiesti
Echipele de handbal juniori IV s-au calificat la Turneele Finale ale campionatului! | CSM Ploiesti

Pantelimonul poate avea echipă în Liga 3 după 12 ani.** Viitorul a câștigat  titlul în Ilfov și visează la promovare: "Suntem deciși să mergem mai  departe" | Liga 2
Pantelimonul poate avea echipă în Liga 3 după 12 ani.** Viitorul a câștigat titlul în Ilfov și visează la promovare: "Suntem deciși să mergem mai departe" | Liga 2

Stiri
Stiri

CSM Bucuresti - HANDBAL FEMININ - Junioare 3 Micutele "tigroaice" de la j3  se impun clar, in deplasare, in fata echipei CSO Pantelimon! CSO Pantelimon  - #CSMB 10-25 (8-12) | Facebook
CSM Bucuresti - HANDBAL FEMININ - Junioare 3 Micutele "tigroaice" de la j3 se impun clar, in deplasare, in fata echipei CSO Pantelimon! CSO Pantelimon - #CSMB 10-25 (8-12) | Facebook

ACSOV Pantelimon - Handbalistele au jucat duminică de dimineață Echipa  feminină de handbal junioare III CSO Pantelimon a evoluat duminică, la  matineu, în fața puternicei echipe similare a CSM București. Fetele noastre
ACSOV Pantelimon - Handbalistele au jucat duminică de dimineață Echipa feminină de handbal junioare III CSO Pantelimon a evoluat duminică, la matineu, în fața puternicei echipe similare a CSM București. Fetele noastre

Handbal Archives - ACSO VIITORUL Pantelimon

ACSOV Pantelimon - O victorie pentru handbaliste Echipa de handbal junioare  III a CSO Pantelimon a obținut o victorie prețioasă, 24-15, pe terenul  celor de la CSS 6 București. Timeea Doană a
ACSOV Pantelimon - O victorie pentru handbaliste Echipa de handbal junioare III a CSO Pantelimon a obținut o victorie prețioasă, 24-15, pe terenul celor de la CSS 6 București. Timeea Doană a

Echipa de handbal Junioare 4 a câştigat, ieri, „Cupa Prieteniei”! | CSM  Ploiesti
Echipa de handbal Junioare 4 a câştigat, ieri, „Cupa Prieteniei”! | CSM Ploiesti

Ce superarena de rugby isi trage echipa CSO Pantelimon! | Ziarul National

ACSOV Pantelimon | Pantelimon

Rezultate și casete tehnice din campionatele juniorilor și junioarelor II –  Handbal Mania
Rezultate și casete tehnice din campionatele juniorilor și junioarelor II – Handbal Mania

Turneu final ”Speranță” junioare 3 – rezultatele din prima zi – Handbal  Mania
Turneu final ”Speranță” junioare 3 – rezultatele din prima zi – Handbal Mania

Cădere de cortină la handbal feminin. Meci decisiv al CSM Iaşi 2020 la Roman

Rezultate, imagini și casete tehnice din campionatele junioarelor – Handbal  Mania
Rezultate, imagini și casete tehnice din campionatele junioarelor – Handbal Mania