Nailon Decent platformă handbal csm bucuresti ferencvaros antenă metrou Patrie

Video | CSM Bucureşti-Ferencvaros, Live Video, 17:00, Digi Sport 2.  Cristina Neagu: “Cel mai greu start de sezon din carieră”
Video | CSM Bucureşti-Ferencvaros, Live Video, 17:00, Digi Sport 2. Cristina Neagu: “Cel mai greu start de sezon din carieră”

Ferencvaros – CSM Bucureşti, sâmbătă, de la 17:00, în direct pe Look Sport+  şi PrimaPlay.ro. „Tigroaicele” au nevoie de un miracol la Budapesta
Ferencvaros – CSM Bucureşti, sâmbătă, de la 17:00, în direct pe Look Sport+ şi PrimaPlay.ro. „Tigroaicele” au nevoie de un miracol la Budapesta

EHF Champions League. Victorie clară pentru CSM București în deplasarea de  la Budapesta
EHF Champions League. Victorie clară pentru CSM București în deplasarea de la Budapesta

Ferencvaros - CSM București 29-33. Victorie superbă în Liga Campionilor

CSM Bucuresti - Ferencvaros 27-24 | ASA, NEAGU! ASA, FETELOOOR! Victorie  FANTASTICA a CSM-ului cu Ferencvaros!!! | Sport.ro
CSM Bucuresti - Ferencvaros 27-24 | ASA, NEAGU! ASA, FETELOOOR! Victorie FANTASTICA a CSM-ului cu Ferencvaros!!! | Sport.ro

CSM București, învinsă la ultima fază de FTC Budapesta în Liga Campionilor  la handbal feminin
CSM București, învinsă la ultima fază de FTC Budapesta în Liga Campionilor la handbal feminin

CSM București, victorie de senzație în Liga Campionilor, în fața  maghiarelor de la Ferencvaros | adevarul.ro
CSM București, victorie de senzație în Liga Campionilor, în fața maghiarelor de la Ferencvaros | adevarul.ro

Lovitura dată de CSM București chiar înaintea meciului cu Ferencvaros

CSM București - Ferencvaros 27-21. Victorie importantă pentru "tigroaice"  în fața liderului grupei | Sport.ro
CSM București - Ferencvaros 27-21. Victorie importantă pentru "tigroaice" în fața liderului grupei | Sport.ro

Adi Vasile, după CSM București - Ferencvaros 27-21: „Avem nevoie de  întăriri!”
Adi Vasile, după CSM București - Ferencvaros 27-21: „Avem nevoie de întăriri!”

CSM București - Ferencvaros 30-24. Cristina Neagu, meci fabulos

CSM București a învins-o pe Ferencvaros și în deplasare, în Liga  Campionilor la handbal
CSM București a învins-o pe Ferencvaros și în deplasare, în Liga Campionilor la handbal

CSM București a învins-o pe Ferencvaros și conduce grupa de Champions  League | Flashscore.ro
CSM București a învins-o pe Ferencvaros și conduce grupa de Champions League | Flashscore.ro

CSM București, revanșă cu Ferencvaros în Champions League! Neagu, cea mai  bună marcatoare - Eurosport
CSM București, revanșă cu Ferencvaros în Champions League! Neagu, cea mai bună marcatoare - Eurosport

CSM BUCUREȘTI - FERENCVAROS 25-19. A revenit Neagu, au revenit victoriile!

Video | CSM București - Ferencvaros 27 - 24 | "Tigroaicele", pas important  spre calificarea în sferturile Ligii Campionilor
Video | CSM București - Ferencvaros 27 - 24 | "Tigroaicele", pas important spre calificarea în sferturile Ligii Campionilor

Handbal feminin: CSM Bucureşti va disputa meciuri de pregătire cu  Ferencvaros şi Debrecen | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: CSM Bucureşti va disputa meciuri de pregătire cu Ferencvaros şi Debrecen | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cristina Neagu şi alte şase jucătoare de la trei echipe românești,  nominalizate la Premiile de Excelenţă EHF 2023
Cristina Neagu şi alte şase jucătoare de la trei echipe românești, nominalizate la Premiile de Excelenţă EHF 2023

Amicale tari pentru CSM București în această vară – Handbal Mania

Ferencvaros – CSM București 31-27, în Grupa A a Ligii Campionilor la handbal.  „Tigroaicele” au rezistat 55 de minute!
Ferencvaros – CSM București 31-27, în Grupa A a Ligii Campionilor la handbal. „Tigroaicele” au rezistat 55 de minute!

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-FTC RAIL CARGO HUNGARIA, LIGA CAMPIONILOR  (18.10.2020) - Lead.ro
HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-FTC RAIL CARGO HUNGARIA, LIGA CAMPIONILOR (18.10.2020) - Lead.ro

Handbal feminin: Victorie pentru CSM București, 30-24 cu Ferencvaros în  Liga Campionilor | TVR.RO
Handbal feminin: Victorie pentru CSM București, 30-24 cu Ferencvaros în Liga Campionilor | TVR.RO