Home

Explicaţie golf încet handbal csm bucuresti metz compact Lil În aer liber

CSM Bucuresti a castigat dramatic in Liga Campionilor la handbal. Cristina  Neagu a dat golul victoriei in ultimul secunda, in Danemarca
CSM Bucuresti a castigat dramatic in Liga Campionilor la handbal. Cristina Neagu a dat golul victoriei in ultimul secunda, in Danemarca

Handbal: Centrul Grace Zaadi, de la Metz la CSM... | News.ro

CSM București a pierdut la Metz și va înfrunta Gyor în sferturile de finală  ale Ligii Campionilor!
CSM București a pierdut la Metz și va înfrunta Gyor în sferturile de finală ale Ligii Campionilor!

Oana Manea, după ce CSM a mitraliat campioana Franței, Metz: "Nu mă gândeam  la asemenea scor"
Oana Manea, după ce CSM a mitraliat campioana Franței, Metz: "Nu mă gândeam la asemenea scor"

Handbal feminin: CSM București și Rapid au pierdut în turul sferturilor  Ligii Campionilor | Digi24
Handbal feminin: CSM București și Rapid au pierdut în turul sferturilor Ligii Campionilor | Digi24

Handbal feminin: CSM Bucureşti, deja calificată... | News.ro

Champions League, handbal (f): CSM București vs Metz (19:00) / Primul duel  de foc pentru campioana României în drumul spre Final Four - HotNews.ro
Champions League, handbal (f): CSM București vs Metz (19:00) / Primul duel de foc pentru campioana României în drumul spre Final Four - HotNews.ro

Iulia Curea a răbufnit după CSM București - Metz 26-31: „Prea multe erori  de arbitraj. Parcă am jucat în deplasare!” - Fanatik.ro
Iulia Curea a răbufnit după CSM București - Metz 26-31: „Prea multe erori de arbitraj. Parcă am jucat în deplasare!” - Fanatik.ro

Video | Fantezie și aplauze la scenă deschisă! Faza meciului la CSM  București - Metz, o execuție rară în handbal
Video | Fantezie și aplauze la scenă deschisă! Faza meciului la CSM București - Metz, o execuție rară în handbal

Cine îl poate înlocui pe Adi Vasile pe banca lui CSM București. Conducerea  vrea un antrenor care să domine vestiarul | Sport.ro
Cine îl poate înlocui pe Adi Vasile pe banca lui CSM București. Conducerea vrea un antrenor care să domine vestiarul | Sport.ro

Handbal feminin: CSM Bucureşti, aproape de turneul Final Four al Ligii  Campionilor, după 34-21 cu Metz | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: CSM Bucureşti, aproape de turneul Final Four al Ligii Campionilor, după 34-21 cu Metz | AGERPRES • Actualizează lumea.

Sferturile Ligii Campionilor la handbal feminin în 2023. Când joacă CSM  București și Rapid
Sferturile Ligii Campionilor la handbal feminin în 2023. Când joacă CSM București și Rapid

BUCURESTI - HANDBAL FEMININ - EHF - CHAMPIONS LEAGUE - CSM BUCURESTI - METZ  HANDBALL - 22 FEB 2020 - Inquam Photos
BUCURESTI - HANDBAL FEMININ - EHF - CHAMPIONS LEAGUE - CSM BUCURESTI - METZ HANDBALL - 22 FEB 2020 - Inquam Photos

Metz – CSM București 25-22, în Liga Campionilor. Rostov a învins  Ferencvaros, iar „tigroiacele” au terminat pe locul 3 în Grupa A
Metz – CSM București 25-22, în Liga Campionilor. Rostov a învins Ferencvaros, iar „tigroiacele” au terminat pe locul 3 în Grupa A

CSM BUCUREȘTI - METZ 26-31/ VIDEO + FOTO CSM București, adio Final Four?!  „Tigroaicele” au pierdut la 5 goluri în fața lui Metz
CSM BUCUREȘTI - METZ 26-31/ VIDEO + FOTO CSM București, adio Final Four?! „Tigroaicele” au pierdut la 5 goluri în fața lui Metz

Marele atu al celor de la CSM București în fața lui Metz. ”De asta avem  nevoie!”
Marele atu al celor de la CSM București în fața lui Metz. ”De asta avem nevoie!”

CSM București s-a calificat în turneul Final Four al Ligii Campionilor, dar  nu a jucat nimic în partida retur cu Metz din sferturi. Cristina Neagu a  salvat echipa dintr-o situație delicată
CSM București s-a calificat în turneul Final Four al Ligii Campionilor, dar nu a jucat nimic în partida retur cu Metz din sferturi. Cristina Neagu a salvat echipa dintr-o situație delicată

Video | CSM București - Metz, ACUM, la Digi Sport 1. Tigroaicele iau  startul în grupele Champions League
Video | CSM București - Metz, ACUM, la Digi Sport 1. Tigroaicele iau startul în grupele Champions League

CSM Bucureşti - Metz Handball, scor 34-21, în sferturile de finală ale  Ligii Campionilor | Digi24
CSM Bucureşti - Metz Handball, scor 34-21, în sferturile de finală ale Ligii Campionilor | Digi24

HANDBAL FEMININ-CSM BUCURESTI-METZ HANDBALL, LIGA CAMPIONILOR (13.09.2020)  - Lead.ro
HANDBAL FEMININ-CSM BUCURESTI-METZ HANDBALL, LIGA CAMPIONILOR (13.09.2020) - Lead.ro

CSM BUCUREȘTI - METZ // Jelena Grubisic, portarul lui CSM București, știe  cum poate fi anihilată Metz: „Asta va fi cheia meciului”
CSM BUCUREȘTI - METZ // Jelena Grubisic, portarul lui CSM București, știe cum poate fi anihilată Metz: „Asta va fi cheia meciului”

BUCURESTI - HANDBAL FEMININ - LIGA CAMPIONILOR EHF - SFERTURI - CSM  BUCURESTI - METZ HANDBALL - TUR - Inquam Photos
BUCURESTI - HANDBAL FEMININ - LIGA CAMPIONILOR EHF - SFERTURI - CSM BUCURESTI - METZ HANDBALL - TUR - Inquam Photos

Handbal feminin: CSM Bucureşti, învinsă acasă de Metz cu 31-26, în  sferturile Ligii Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: CSM Bucureşti, învinsă acasă de Metz cu 31-26, în sferturile Ligii Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.