acolo Grozav Taxa de admitere handbal feminin braila Cuptor oarecum Retragere

Handbal / CSM Bucureşti - HC Dunărea Brăila, în semifinalele Cupei României  | Cuget Liber
Handbal / CSM Bucureşti - HC Dunărea Brăila, în semifinalele Cupei României | Cuget Liber

Hc Dunărea Brăila a învins cu 31-25 pe SCM Gloria Buzău și s-a calificat în  sferturile de finală ale Cupei României la handbal feminin | Realitatea de  Brăila
Hc Dunărea Brăila a învins cu 31-25 pe SCM Gloria Buzău și s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei României la handbal feminin | Realitatea de Brăila

MHS Truck & Bus devine sponsor principal al echipei feminine de handbal HC  Dunărea Brăila - MHS Truck & Bus
MHS Truck & Bus devine sponsor principal al echipei feminine de handbal HC Dunărea Brăila - MHS Truck & Bus

Handbal feminin | Programul sferturilor de finală din Cupei României.  Corona Brașov, duel tare cu HC Dunărea Brăila | Monitorul Expres - Stiri  Brasov
Handbal feminin | Programul sferturilor de finală din Cupei României. Corona Brașov, duel tare cu HC Dunărea Brăila | Monitorul Expres - Stiri Brasov

Video | Dunărea Brăila, victorie strânsă cu Tertnes Bergen, în EHF European  League
Video | Dunărea Brăila, victorie strânsă cu Tertnes Bergen, în EHF European League

Handbal feminin: Dunarea Braila a castigat turneul “Roman-Voda Musat”. Vezi  rezultatele si marcatoarele din ultima zi a competitiei | Jurnal Sportiv
Handbal feminin: Dunarea Braila a castigat turneul “Roman-Voda Musat”. Vezi rezultatele si marcatoarele din ultima zi a competitiei | Jurnal Sportiv

Junioarele 3, ale HC Dunărea Brăila, au obținut medalia de bronz la Turneul  Internațional Handbal Cup Vaslui | Stiri brailene
Junioarele 3, ale HC Dunărea Brăila, au obținut medalia de bronz la Turneul Internațional Handbal Cup Vaslui | Stiri brailene

Dunărea Brăila și-a asigurat calificarea în EHF European League |  Flashscore.ro
Dunărea Brăila și-a asigurat calificarea în EHF European League | Flashscore.ro

Corona, duel cu Brăila în sferturile Cupei | Buna ziua Brasov

dunarea braila – Pagina 5 – Handbal Mania

Handbal feminin: Dunărea Brăila şi-a asigurat calificarea în EHF European  League - News Bucuresti
Handbal feminin: Dunărea Brăila şi-a asigurat calificarea în EHF European League - News Bucuresti

HC Dunarea Braila - Oficial | Braila

Handbal feminin | Extrema stânga Corina Lupei a semnat cu Dunărea Brăila

Dunărea Brăila - HC Zalău, scor 22-18, în primul meci al stagiunii  2021-2022 la handbal feminin
Dunărea Brăila - HC Zalău, scor 22-18, în primul meci al stagiunii 2021-2022 la handbal feminin

Dunărea Brăila joacă sâmbătă și duminică în Final Four-ul Cupei României la handbal  feminin • ProBraila • Stiri Braila
Dunărea Brăila joacă sâmbătă și duminică în Final Four-ul Cupei României la handbal feminin • ProBraila • Stiri Braila

Handbal feminin: Dunărea Brăila a câştigat clar cu ''U'' Cluj, în Liga  Naţională | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: Dunărea Brăila a câştigat clar cu ''U'' Cluj, în Liga Naţională | AGERPRES • Actualizează lumea.

Întăriri din Angola pentru HC Dunărea Brăila! Ce transfer au realizat  pentru sezonul viitor - Eurosport
Întăriri din Angola pentru HC Dunărea Brăila! Ce transfer au realizat pentru sezonul viitor - Eurosport

Handbal feminin: Gloria 2018 Bistriţa-Năsăud şi Dunărea Brăila au câştigat  pe teren propriu în campionat | TVR.RO
Handbal feminin: Gloria 2018 Bistriţa-Năsăud şi Dunărea Brăila au câştigat pe teren propriu în campionat | TVR.RO

HF: HC Dunărea Brăila - ”U” Cluj - "U" Cluj 1919

Handbal feminin: CSM Bucureşti, victorie cu Dunărea Brăila şi devine  campioană pentru a şasea oară
Handbal feminin: CSM Bucureşti, victorie cu Dunărea Brăila şi devine campioană pentru a şasea oară

Dunărea Brăila a eliminat-o pe Viborg, triplă câștigătoare a Ligii  Campionilor! Calificare istorică în grupele EHF European League
Dunărea Brăila a eliminat-o pe Viborg, triplă câștigătoare a Ligii Campionilor! Calificare istorică în grupele EHF European League

HC Dunărea Brăila a anunțat transferul unei jucătoare medaliate la ultimul  European - Eurosport
HC Dunărea Brăila a anunțat transferul unei jucătoare medaliate la ultimul European - Eurosport