Deasupra capului și umărului perceptibil deșeuri olanda meciuri Controalele Aştepta overwhelm

Senegal - Olanda 0-2. Țările de Jos au câștigat primul meci de la Mondial »  Prestație de coșmar pentru portarul Mendy
Senegal - Olanda 0-2. Țările de Jos au câștigat primul meci de la Mondial » Prestație de coșmar pentru portarul Mendy

Ce obiectiv și-a propus selecționerul Emil Săndoi înainte de meciurile de  „foc” cu Spania U 21 și Olanda U 21 - Playsport
Ce obiectiv și-a propus selecționerul Emil Săndoi înainte de meciurile de „foc” cu Spania U 21 și Olanda U 21 - Playsport

Vezi palmaresul catastrofal al României în meciurile cu Olanda! Când am  câştigat ultima dată
Vezi palmaresul catastrofal al României în meciurile cu Olanda! Când am câştigat ultima dată

Galerie Foto | Olanda și Ucraina au oferit poate cel mai frumos meci de  până acum de la EURO 2020. Pe ”Amsterdam Arena”, batavii s-au impus cu mari  emoții, 3-2, în timp
Galerie Foto | Olanda și Ucraina au oferit poate cel mai frumos meci de până acum de la EURO 2020. Pe ”Amsterdam Arena”, batavii s-au impus cu mari emoții, 3-2, în timp

Editorial Cornel Dinu. Favoritele Olanda și Argentina au trecut de optimile  mondiale din Qatar. Messi, determinant la meciul 1.000 din carieră, a tras  „pumele” după el - Fanatik.ro
Editorial Cornel Dinu. Favoritele Olanda și Argentina au trecut de optimile mondiale din Qatar. Messi, determinant la meciul 1.000 din carieră, a tras „pumele” după el - Fanatik.ro

România la Euro 2021: Olanda vine fără Ihattaren, dar un alt jucător va fi  cheia în jocul batavilor - Eurosport
România la Euro 2021: Olanda vine fără Ihattaren, dar un alt jucător va fi cheia în jocul batavilor - Eurosport

Cine transmite la TV Olanda - Ucraina, meci din Grupa C de la EURO 2020

Olanda - Ecuador 1-1. Încă un meci gri pentru Portocala Mecanică

Olanda – SUA, duelul care deschide faza optimilor Cupei Mondiale din Qatar!  Cine se califică în sferturi? - Eurosport
Olanda – SUA, duelul care deschide faza optimilor Cupei Mondiale din Qatar! Cine se califică în sferturi? - Eurosport

Olanda - Ecuador 1-1 , în Grupa A a Cupei Mondiale. Portocala mecanică a  făcut un meci modest - Stirileprotv.ro
Olanda - Ecuador 1-1 , în Grupa A a Cupei Mondiale. Portocala mecanică a făcut un meci modest - Stirileprotv.ro

Franța - Olanda 4-0. Kylian Mbappe a reușit o „dublă” la primul meci în  calitate de căpitan! Toate rezultatele serii în preliminariile pentru EURO  2024, AICI - Antena Sport
Franța - Olanda 4-0. Kylian Mbappe a reușit o „dublă” la primul meci în calitate de căpitan! Toate rezultatele serii în preliminariile pentru EURO 2024, AICI - Antena Sport

Liga Națiunilor: Olanda, fără înfrângere după 4 meciuri

OLANDA - ARGENTINA 2-2. Alt sfert de finală nebun la Mondiale:  sud-americanii au condus tot meciul, dar au fost egalaţi în prelungirile  prelungirilor! Urmează penalty-urile
OLANDA - ARGENTINA 2-2. Alt sfert de finală nebun la Mondiale: sud-americanii au condus tot meciul, dar au fost egalaţi în prelungirile prelungirilor! Urmează penalty-urile

🔴 LIVE C.M. 🔴 SENEGAL - OLANDA 🔴 #CAMPIONATUL #MONDIAL #QUATAR - YouTube

UEFA a acordat Olandei organizarea turneului final al Ligii Națiunilor din  2023
UEFA a acordat Olandei organizarea turneului final al Ligii Națiunilor din 2023

EURO 2020: Olanda și Ucraina, meci spectaculos la Amsterdam. Ucrainenii au  revenit de la 0-2
EURO 2020: Olanda și Ucraina, meci spectaculos la Amsterdam. Ucrainenii au revenit de la 0-2

Echipa națională de fotbal a Țărilor de Jos - Wikipedia

Naţionala României a programat meciuri amicale cu Turcia şi Olanda | Digi24

Olanda, scor de tenis cu Turcia! Franța, prima victorie din această toamnă!  Rezultatele serii în preliminariile CM - Eurosport
Olanda, scor de tenis cu Turcia! Franța, prima victorie din această toamnă! Rezultatele serii în preliminariile CM - Eurosport

CM 2022: Remiză între Olanda și Ecuador, iar calificarea se decide după  ultimele meciuri / Qatar – deja eliminată - HotNews.ro
CM 2022: Remiză între Olanda și Ecuador, iar calificarea se decide după ultimele meciuri / Qatar – deja eliminată - HotNews.ro

Olanda-Argentina. Unul dintre cele mai dramatice meciuri de la CM 2022 |  adevarul.ro
Olanda-Argentina. Unul dintre cele mai dramatice meciuri de la CM 2022 | adevarul.ro

Cupa Mondială 2022. Tabloul şi programul optimilor de finală. Primele  meciuri: Olanda - SUA şi Argentina - Australia
Cupa Mondială 2022. Tabloul şi programul optimilor de finală. Primele meciuri: Olanda - SUA şi Argentina - Australia

Olanda a stabilit oficial reluarea primei de ligi de fotbal pe 19 iunie,  iar noul campionat
Olanda a stabilit oficial reluarea primei de ligi de fotbal pe 19 iunie, iar noul campionat

Van Dijk, criticat după meciurile Olandei în preliminariile EURO 2024. O  legendă a „portocalei mecanice” nu a avut milă | Sport.ro
Van Dijk, criticat după meciurile Olandei în preliminariile EURO 2024. O legendă a „portocalei mecanice” nu a avut milă | Sport.ro